Comolli: Okno transferowe będzie zupełnie inne - Chelsea24News
Comolli: Okno transferowe będzie zupełnie inne
Comolli: Okno transferowe będzie zupełnie inne

Comolli: Okno transferowe będzie zupełnie inne

Były dyrektor sportowy Tottenhamu oraz Liverpoolu uważa, że obecna sytuacja długo odbijać się będzie w światowym futbolu.

Damien Comolli uważa, że powrót do gry, nawet za zamkniętymi drzwiami jest bardzo ryzykowny ze względu na obawy o zdrowie zawodników. Uważa on również, że najbliższe okno transferowe będzie znacznie cichsze.

– Przepraszam, jeżeli dramatyzuję, jednak załóżmy, że liga wróci i jeden z piłkarzy złapie wirusa, a następnie umrze lub w jego układzie oddechowym dojdzie do nieodwracalnych zmian i nie będzie mógł grać dłużej w piłkę. Co wtedy? Piłkarz powie, że jego umowa skończyła się wraz z końcem czerwca, ale został zmuszony do gry po tym terminie?

– Jeden z agentów powiedział mi, że w pewnym momencie tylko trzy kluby w Premier League będą w stanie wydawać pieniądze. Myślę że okno transferowe będzie zupełnie inne. Zobaczymy wiele wymian i wypożyczeń, a transfery gotówkowe będą znacznie rzadsze.

– Uważam, że niedokończenie sezonu byłoby trudne ze względu na finanse oraz to, że piłka ma bawić, więc mamy pewne obowiązki wobec fanów, którzy nie chcą zamartwiać się wirusem przez cały czas. Nie będę jednak zaskoczony, jeżeli fani nie wejdą na stadiony do końca roku.

Źrodło: Sky Sports

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW