Luca Waldschmidt w kręgu zainteresowań Chelsea! - Chelsea24News
Luca Waldschmidt w kręgu zainteresowań Chelsea!
Luca Waldschmidt w kręgu zainteresowań Chelsea!

Luca Waldschmidt w kręgu zainteresowań Chelsea!

Według The Sun Chelsea prowadzi rozmowy z Freiburgiem w związku z transferem młodego napastnika Luci Waldschmidta.

The Blues chcą złożyć ofertę w wysokości 20 milionów funtów za 23-latka, który świetnie zaprezentował się na zeszłorocznych Mistrzostwach Europy U-21 we Włoszech i zadebiutował w dorosłej reprezentacji Niemiec w październiku.

Dziennikarze i lokalni kibice zachwyceni jego występami nadali mu pseudonim „‘II Bomber” w nawiązaniu do jego stylu gry podobnego do legendarnego Gerda Mullera, który był znany jako „Der Bomber”.

Według raportów Frank Lampard od dawna jest zainteresowany sprowadzeniem Niemca i uważa, że jeśli nauczy się korzystać ze swoich warunków fizycznych to bez problemu poradzi sobie w Premier League.

Waldschmidt zdobył 5 bramek w 15 meczach ligowych dla Freiburga w tym sezonie.

Źródło: The Sun

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW