Chelsea z ofertą dla Mertensa - Chelsea24News
Chelsea z ofertą dla Mertensa
Chelsea z ofertą dla Mertensa

Chelsea z ofertą dla Mertensa

Był moment kiedy wydawało się, że jedynie kwestią czasu jest to, aż Dries Mertens zwiąże się nowym kontraktem z obecnym pracodawcą.

Teraz jednak sytuacja jest znacznie inna i według doniesień włoskich dziennikarzy coraz bliżej mu do odejścia. Zainteresowanie wykazuje wiele klubów, jednak najczęściej wymienia się dwa – Chelsea oraz Inter Mediolan.

Działacze obu tych klubów mieli złożyć piłkarzowi oficjalne oferty, które gwarantują mu wiele wyższą pensję od aktualnie otrzymywanej przez niego w Napoli.

The Blues już w styczniu chcieli pozyskać zawodnika, jednakże Napoli nie chciało sprzedawać swojego napastnika, zwłaszcza że byli przekonani o tym, że zostanie on na kolejne lata, przedłużając swoją umowę.

Przy potencjalnym odejściu Oliviera Giroud oraz Michy’ego Batshuayiego przybycie Mertensa wydaje się jeszcze bardziej możliwe.

Źródło: Area Napoli

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW