Kepa chce udowodnić Lampardowi swoją wartość - Chelsea24News
Kepa chce udowodnić Lampardowi swoją wartość
Kepa chce udowodnić Lampardowi swoją wartość

Kepa chce udowodnić Lampardowi swoją wartość

Przerwa spowodowana globalną epidemią pomoże niektórym zawodnikom odpocząć i poukładać sobie wszystko w głowie. 

Jednym z takich graczy jest Kepa, którego ostatnie miesiące w klubie to prawdziwy rollercoaster. Najdroższy bramkarz w historii futbolu był w tak słabej formie, że Frank Lampard zadecydował o tym, że to Willy Caballero będzie pierwszym bramkarzem klubu.

Na chwilę przed przerwą Kepa odzyskał swoje miejsce w składzie, jednak nie wydaje się, aby to sprawiło, że Lampard zaczął w niego wierzyć bez żadnych wątpliwości.

Arrizabalaga jest jednak zdeterminowany, aby po powrocie do treningów udowodnić menedżerowi swoją wartość, ma nadzieję, że wszystkie jego słabe występy poszły już w niepamięć i będzie miał czystą kartę w oczach szkoleniowca.

Kepa miał poinformować przyjaciół, że da z siebie wszystko, aby wrócić do gry w najlepszej możliwej formie i chce ją utrzymywać przez kolejne miesiące.

Źródło: MARCA

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW