Porto ma już potencjalnego następcę Tellesa - Chelsea24News
Porto ma już potencjalnego następcę Tellesa
Porto ma już potencjalnego następcę Tellesa

Porto ma już potencjalnego następcę Tellesa

Gremio bardzo uważnie przygląda się negocjacjom Chelsea oraz FC Porto w sprawie Alexa Tellesa. 

Klub z Brazylii ma bowiem dwa powody, aby przyglądać się jak postępują rozmowy między klubami z Portugalii i Anglii. Pierwszym z aspektów są finanse – Gremio jako były zespół Tellesa otrzyma mały procent kwoty zapłaconej przez Chelsea.

Dodatkowo następcą Tellesa w FC Porto ma zostać Caio Henrique, którego Atletico Madryt wypożyczyło do Gremio do końca sezonu. Zespół z Brazylii ma jednak nadzieję, że zostanie on w klubie na kolejny sezon, a w przypadku zainteresowania klubu z Portugalii może być to niemożliwe.

Porto oczekuje teraz na postępy w rozmowach z Chelsea, a gdy tylko uda im się ostatecznie ustalić kwotę za swojego obrońcę to staną w szranki po zawodnika grającego obecnie w Gremio.

Zainteresowanie zawodnikiem Porto wykazuje również Paris Saint-Germain, jednak według dziennikarzy Le Parisien rozmowy są w bardzo początkowym stadium.

Źródło: Raphael Gomes

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW