Agent: Otrzymaliśmy dwie poważne oferty - Chelsea24News
Agent: Otrzymaliśmy dwie poważne oferty
Agent: Otrzymaliśmy dwie poważne oferty

Agent: Otrzymaliśmy dwie poważne oferty

Agent Jorginho przyznał, że jego klient otrzymał oferty z dwóch topowych zespołów.

Brazylijczyk ma być jednak bardzo zadowolony ze swojego życia w Londynie, dlatego też nie zamierza myśleć o odejściu.

– Jorginho bardzo dobrze czuje się w Londynie, ma jeszcze trzyletnią umowę i jego priorytetem jest pozostanie w Chelsea. Jest nawet możliwość przedłużenia jego umowy o jeszcze jeden rok.

– Nie rozmawialiśmy z nikim z Juventusu. Znam doskonale Fabio Paraticiego oraz Cherubiniego, mam z nimi doskonałe relacje, jednak na ten moment nie pytali mnie o sytuację Jorginho.

– Doskonale wiemy, że Sarri bardzo ceni sobie umiejętności mojego klienta, jednak nie jestem w stanie powiedzieć tego, czy jest w jego planach na kolejny sezon.

– Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy oferty z dwóch topowych klubów, jednak nie zamierzam wymieniać nazw z szacunku do Chelsea, gdyż nie otrzymaliśmy zgody na to, aby rozmawiać z tymi zespołami. Poza tym tak jak powiedziałem – Jorginho chce pozostać w klubie, jednak to normalne, że tak dobry piłkarz budzi zainteresowanie. Mogę tylko powiedzieć, że były to dwa klub z najlepszej ósemki w Europie.

Źródło: 90 min

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW