Ampadu: Nie żałuję czasu spędzonego w Lipsku - Chelsea24News
Ampadu: Nie żałuję czasu spędzonego w Lipsku
Ampadu: Nie żałuję czasu spędzonego w Lipsku

Ampadu: Nie żałuję czasu spędzonego w Lipsku

Młody Obrońca The Blues wypowiedział się na temat swojego czasu spędzonego na wypożyczeniu w Lipsku.

– Wiele razy odczuwałem frustrację z powodu braku gry, jednak dzięki niej nauczyłem się wielu rzeczy, które na pewno zaprocentują w przyszłości. Nie zagrałem tylu meczów ilu bym chciał, ale uważam, że za każdym razem kiedy dostawałem szansę prezentowałem się bardzo dobrze. To dawało mi pewność siebie, oczywiście jest wiele aspektów nad którymi nadal muszę pracować.

– Szczerze mówiąc, sprawy nie potoczyły się tak dobrze jak oczekiwałem i chciałem, ale mimo wszystko myślę, że stałem się lepszym zawodnikiem pod względem technicznym i taktycznym. Dzięki graniu pod wodzą innego menedżera nauczyłem się inaczej patrzeć na football.

– Oczywiście chciałem zostać w Chelsea, ale wypożyczenie w tym sezonie było dla mnie najlepszym rozwiązaniem i nadal to podtrzymuje. Nie żałuje przyjścia tutaj, ponieważ zdobyłem wiele cennych doświadczeń.

Źródło: The Athletic

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW