Hudson-Odoi: Na początku byłem przerażony - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Na początku byłem przerażony
Hudson-Odoi: Na początku byłem przerażony

Hudson-Odoi: Na początku byłem przerażony

Callum Hudson-Odoi był gościem streama Michaela Dapaaha, gdzie odpowiadał na pytania internautów. 

Zawodnik został zapytany o Jadona Sancho oraz o swój powrót po kontuzji, której doznał pod koniec poprzedniego sezonu. Zawodnik wrócił do gry na początku tego sezonu, jednak przez ten czas przytrafiały mu się kolejne urazy.

– Ja i Jadon jesteśmy niezwykle blisko, codziennie ze sobą rozmawiamy, sprawdzamy co u tego drugiego i co on właśnie robi. Upewniamy się, że u nas wszystko dobrze. On ma za sobą wspaniały sezon.

– To wspaniały piłkarz, uwielbiam z nim grać, wspaniale się gra obok niego. Graliśmy dla reprezentacji Anglii na wielu szczeblach, więc mamy ze sobą dobrą nić porozumienia także na boisku. Czasami zdarzało się nawet, że graliśmy przeciwko sobie. Potrafimy się odnajdować na boisku bez słów, doskonale wiemy, gdzie znajduje się właśnie ten drugi.

– Nie wiem czy Jadon trafi do Chelsea, ale byłbym zachwycony gdyby tak było. Przez cały czas wspaniale się dogadywaliśmy na boisku, więc na pewno teraz byłoby podobnie, gdybyśmy mogli ze sobą grać.

– Powrót po kontuzji był bardzo trudny, to był pierwszy poważny uraz w moim życiu. Kiedy zagrałem pierwszy raz byłem przerażony, ponieważ nie wiedziałem co może się wydarzyć, bałem się, że gdy pobiegnę szybciej to uraz się odnowi. Od tego czasu stawałem się coraz pewniejszy siebie i powoli wracałem do rytmu.

Nastolatek podziękował także pracownikom medycznym w całym kraju, którzy dzielnie walczą z koronawirusem.

– Wszyscy doceniają to co robicie dla innych, wasza ciężka praca ratuje życia innych, więc chciałbym podziękować bardzo mocno.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW