Jamie Redknapp: Przyjście Coutinho byłoby ryzykowne dla rozwoju Mounta - Chelsea24News
Jamie Redknapp: Przyjście Coutinho byłoby ryzykowne dla rozwoju Mounta
Jamie Redknapp: Przyjście Coutinho byłoby ryzykowne dla rozwoju Mounta

Jamie Redknapp: Przyjście Coutinho byłoby ryzykowne dla rozwoju Mounta

Były napastnik reprezentacji Anglii przyznał, że ewentualny transfer Philippe Coutinho na Stamford Bridge mógłby zablokować rozwój młodego pomocnika The Blues Masona Mounta.

– Uważam, że opcja sprowadzenia Coutinho do Chelsea nie jest możliwa do zrealizowania, to okropnie duża ilość pieniędzy. Coutinho to bardzo utalentowany zawodnik ale nie zapewnia wystarczającej ilości bramek.

– Chelsea ma Masona Mounta i wielu innych młodych zawodników, których obdarzyli zaufaniem. Po tym jak Chelsea była prowadzona w tym sezonie nie chce mi się wierzyć, że wydaliby 79 milionów funtów na jednego zawodnika.

– Coutinho jest utalentowanym zawodnikiem, ale po co miałbyś ryzykować żeby zatrzymał rozwój takiego zawodnika jak Mount, który w przyszłości będzie topowym zawodnikiem?

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW