Magalhães: Podziwiałem Franka Lamparda - Chelsea24News
Magalhães: Podziwiałem Franka Lamparda
Magalhães: Podziwiałem Franka Lamparda

Magalhães: Podziwiałem Franka Lamparda

Gabriel Magalhães jest łączony z transferem do Chelsea lub Evertonu. Powiedział więc kilka słów o tym, co dzieje się obecnie wokół jego osoby.

– Śledzę wszystkie plotki, jednak nie angażuję się w to. Zawsze powtarzam, że zostawiam wszystko moim agentom, a ja sam chcę skupić się na występach.

– To miłe, że moje nazwisko jest łączone z wielkimi zespołami, to pokazuje, że praca którą wykonałem jest dobra. Cieszy mnie także to, że fani Evertonu i Chelsea komentują moje wpisy na Instagramie, to zabawne.

– Lampard był niewątpliwie wielkim piłkarzem, to jeden z tych graczy, którego podziwiałem przed telewizorem, jestem jednak spokojny jeżeli chodzi o transfery.

– Moja umowa z Lille kończy się dopiero w 2023 i czekam teraz na to, aż wrócimy do futbolu. Chcemy skończyć sezon w jak najlepszym stylu, aby dać Lille Champions League w kolejnym sezonie.

Źródło: UOL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW