'Nowy Messi' na radarze Chelsea - Chelsea24News
‚Nowy Messi’ na radarze Chelsea
‚Nowy Messi’ na radarze Chelsea

‚Nowy Messi’ na radarze Chelsea

17-letni Kays Ruiz-Atil jakiś czas temu opuścił La Masię w poszukiwaniu rozwoju. Trafił do Paris Saint-Germain, gdzie jego postępy były tak wielkie, że zaczęły interesować się nim inne europejskie zespoły. 

Wśród zainteresowanych jest także Chelsea.

Claude Makelele został oddelegowany przez Chelsea, aby przekonać zawodnika do transferu na Stamford Bridge. The Blues chcą zauroczyć go wizją wejścia do młodego składu Chelsea.

Propozycja ze strony Chelsea ma być bardzo poważna, a perspektywa gry w zespole, który w tym sezonie słynie z tego, że występują w nim kolejni młodzi zawodnicy sprawia, że jest ona na pewno atrakcyjna.

Ruiz-Atil ma być sfrustrowany faktem, że nie zdołał jeszcze zadebiutować dla Paris Saint-Germain, odrzucił nawet propozycje przedłużenia umowy z klubem ze stolicy Francji, a jego obecny kontrakt wygasa już w kolejnym sezonie.

Źródło: GOAL

 

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW