Rivaldo: Coutinho odzyskałby blask w Chelsea - Chelsea24News
Rivaldo: Coutinho odzyskałby blask w Chelsea
Rivaldo: Coutinho odzyskałby blask w Chelsea

Rivaldo: Coutinho odzyskałby blask w Chelsea

Były zawodnik Barcelony uważa, że transfer Philippe Coutinho na Stamford Bridge byłby dla niego świetną szansą, aby wrócić do szczytu formy.

– Uważam, że transfer Coutinho do Chelsea byłby dla niego świetną opcją na odbudowanie formy. Przeszedłby do wielkiego klubu w kraju i lidze, którą doskonale zna i prezentował się w niej znakomicie. Jeśli ten transfer się odbędzie, jego kariera wróci na odpowiednie tory. W końcu pokazał już, że jest w stanie zawojować Premier League.

– Patrząc na poprzednie sezony Coutinho można powiedzieć, że nie sprostał oczekiwaniom, jednak nadal ma czas aby wrócić do szczytu formy. Kiedy odzyska dawną pewność siebie, może łatwo stać się tym samym zawodnikiem, jakim był w Liverpoolu.

Źródło: Betfair

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW