Hazard: Drogba miał ogromny wpływ na mój transfer do Chelsea - Chelsea24News
Hazard: Drogba miał ogromny wpływ na mój transfer do Chelsea
Hazard: Drogba miał ogromny wpływ na mój transfer do Chelsea

Hazard: Drogba miał ogromny wpływ na mój transfer do Chelsea

Nasz były zawodnik, Eden Hazard powiedział ostatnio w wywiadzie dla belgijskich mediów, że bardzo duży wpływ na jego transfer do Chelsea miał Didier Drogba. Iworyjczyk wykorzystał swojego rodaka, który wówczas grał razem z Belgiem w Lille – Gervinho.

– Kiedy byliśmy w szatni, telefon Gervinho zaczął wibrować. Na linii czekał Drogba. Nalegał, by podać mnie do telefonu, miał mi podobno coś ważnego do przekazania.

– Powiedział mi, że muszę przejść do Chelsea. W tamtym momencie nadal miałem wątpliwości bo Chelsea nie radziła sobie zbyt dobrze w Premier League.

– Patrząc na tabelę – nie zakwalifikowali się do Ligi Mistrzów. Jednak po pamiętnym finale tych rozgrywek podjąłem decyzję bardzo szybko. Widziałem jego zaangażowanie i pomyślałem, że chcę z nim grać.

Po rozmowie z Drogbą, Belg spotkał się z Romanem Abramowiczem. Odbył też rozmowę z Roberto Di Mateo przed samym transferem.

– Miałem bardzo miłą rozmowę z trenerem na tematy czysto piłkarskie. Wiedziałem, że odnajdę się w klubie na swojej nominalnej pozycji. Londyn? Blisko domu, również niedaleko Lille.

– Grał tam Kevin, Romelu. Było kilku francuskojęzycznych piłkarzy. Wiedziałem, że otrzymam wystarczająco dużo minut. Byłem równocześnie bardzo smutny, gdyż Didier zdecydował się odejść.

źródło: goal

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW