Neville: Transfer Coutinho do Chelsea byłby nie fair wobec piłkarzy - Chelsea24News
Neville: Transfer Coutinho do Chelsea byłby nie fair wobec piłkarzy
Neville: Transfer Coutinho do Chelsea byłby nie fair wobec piłkarzy

Neville: Transfer Coutinho do Chelsea byłby nie fair wobec piłkarzy

Były obrońca Manchesteru United, Gary Neville ostro skrytykował potencjalny transfer Philippe Coutinho do Chelsea. Przenosiny Brazylijczyka mogłyby kosztować klub około 75 milionów – byłoby to nie fair wobec piłkarzy The Blues, których proszono o obniżenie pensji.

– Cesar Azpilicueta jako kapitan negocjował w ostatnim czasie z zarządem klubu kwestię obniżenia wynagrodzeń. Zawodnicy Chelsea, którzy są proszeni przez kapitana o zejście z pensji a następnie słyszą o możliwych przenosinach za ogromną kwotę Coutinho mogą czuć się pokrzywdzeni i mieć słuszne pretensje.

– Gdybym nadal był piłkarzem to rozpatrywałbym możliwość odroczenia wypłaty za jakiś czas, kiedy wszystko się unormuje, a obniżka wynagrodzenia byłaby dla mnie ostatecznością.

– Jeżeli klub ma pieniądze na to, by przekazać 75 milionów na nowego zawodnika, to jest też w stanie wypłacać sto procent pensji swoim piłkarzom. To niedorzeczne i nie ma żadnego sensu. Nie ma przyzwolenia na wydawanie fortuny na transfery a oszczędzanie na własnych zawodnikach.

źródło: The Sport Preview

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW