Jedenastka sezonu U-23 według Johna Barnesa - czterech graczy Chelsea - Chelsea24News
Jedenastka sezonu U-23 według Johna Barnesa – czterech graczy Chelsea
Jedenastka sezonu U-23 według Johna Barnesa – czterech graczy Chelsea

Jedenastka sezonu U-23 według Johna Barnesa – czterech graczy Chelsea

John Barnes miał za zadanie ułożyć jedenastkę sezonu Premier League złożoną z najlepszych piłkarzy U-23. 

W jedenastce znalazło się miejsce dla czwórki młodych zawodników Chelsea. Fikayo Tomoriego, Masona Mounta, Calluma Hudsona-Odoi oraz Tammy’ego Abrahama.

Tomori – Chelsea w ostatnich latach wydawała mnóstwo pieniędzy, jednak nadal znalazło się miejsce dla młodego stopera, dobrze to widzieć. Jest szybki oraz silny, radzi sobie z grą z piłką przy nodze. To bardzo dobry stoper.

Mount – Przybył razem z Tomorim i Frankiem Lampardem z Derby. Ciężko pracował przez cały sezon i ma za sobą udany rok. Pokazał jak wielki ma talent, ma przed sobą ogromną przyszłość, jestem o tym przekonany.

Hudson-Odoi – Przed urazem pokazał jak wielkimi umiejętnościami włada. Jest silny, jest szybki, potrafi znakomicie operować piłką. Mam nadzieję, że wróci jeszcze silniejszy i będzie pracował jeszcze mocniej.

Abraham – To dobry napastnik, on ma za sobą sporo lepszy sezon niż wielu przypuszczało. Zdobywał mnóstwo goli w drugiej lidze, a teraz jest pierwszym napastnikiem Chelsea, pokazując ogromny talent i bardzo ciężko pracując.

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW