Jorginho: Myślałem o odejściu - Chelsea24News
Jorginho: Myślałem o odejściu
Jorginho: Myślałem o odejściu

Jorginho: Myślałem o odejściu

Jorginho przyznał, że miał moment, gdy zastanawiał się nad swoją przyszłością w Chelsea.

Brazylijczyk był bardzo często kwestionowany przez fanów The Blues, a po odejściu Maurizio Sarriego spekulowano, że straci miejsce w podstawowym składzie. Frank Lampard jednak bardzo docenił swojego gracza i mianował go nawet na drugiego kapitana.

– W poprzednim sezonie fani mnie krytykowali, ponieważ przybyłem do klubu z nowym menedżerem. W mojej opinii zarzucali mi rzeczy, które nie były prawdziwe. Nigdy jednak nie zamierzałem dyskutować z opiniami fanów oraz ludzi, którzy mnie krytykują. To dało mi siłę, aby udowodnić coś takim ludziom.

– Chciałem mocno udowodnić, że potrafię grać dobrze.

Jorginho przyznał, że przed tym sezonem myślał o odejściu.

– Miałem tutaj trudne momenty, tak jak w każdym klubie dla którego występowałem. Był moment, gdy pomyślałem sobie, że może będzie lepiej, jeżeli odejdę, ponieważ być może nie ma tu dla mnie miejsca. Ostatecznie nie zamierzałem się poddać, to dało mi siłę, aby pracować jeszcze mocniej.

– Dziękuję Frankowi Lampardowi za słowa wsparcia, które wypowiadał publicznie. Nie musiał tego robić, jednak zawsze mnie wspierał. To legenda klubu, więc każdy go słuchał.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW