Kepa: Moje relacje z Frankiem są bardzo dobre - Chelsea24News
Kepa: Moje relacje z Frankiem są bardzo dobre
Kepa: Moje relacje z Frankiem są bardzo dobre

Kepa: Moje relacje z Frankiem są bardzo dobre

Sytuacja Kepy w Chelsea jest bardzo niepewna. Nie jest tajemnicą, że klub interesuje się innymi bramkarzami, więc być może Hiszpan zostanie zmuszony do odejścia w letnim oknie transferowym. 

Co na to wszystko sam zainteresowany?

– Moje relacje z Frankiem są bardzo dobre.

– Każdy chce grać w każdym meczu, jednak menedżer musi podejmować decyzje. Myślę że on czuje pewność co do mnie, tak samo myślę że klub ma do mnie zaufanie.

– W ostatnich dziesięciu latach Chelsea wygrała najwięcej trofeów ze wszystkich angielskich ekip, więc powinniśmy mieć ambicje. W moim pierwszym sezonie wygraliśmy Ligę Europy, nadal jesteśmy młodym zespołem.

– Potem przyszło okno, gdzie nie mogliśmy pozyskiwać graczy, jednak nadal chcieliśmy walczyć o trofea. Chcę wygrać wszystko co możliwe w Chelsea i w Hiszpanii.

– Gramy w sezonie około 50 lub 60 spotkań, więc trudno jest utrzymać stałą formę. Ważne jest to, aby cały czas mieć cel, ciężko pracować i się poprawiać. Po drodze mogą pojawić się przeszkody, ale kiedy cel jest znany, to łatwiej je pokonać. W takich przypadkach można tylko ciężko pracować.

– Powrót do gry? Trudno jest mówić o rzeczach, na które nie mamy wpływu. W Niemczech już trenują, we Francji zakończyli sezon. Czekamy na decyzję, jeżeli Premier League wróci to znaczy, że pandemia jest pod kontrolą.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW