Willian: Mourinho to najlepszy menedżer z którym pracowałem - Chelsea24News
Willian: Mourinho to najlepszy menedżer z którym pracowałem
Willian: Mourinho to najlepszy menedżer z którym pracowałem

Willian: Mourinho to najlepszy menedżer z którym pracowałem

Willian nie ukrywa, że nie będzie miał problemów w tym, aby zagrać dla lokalnego rywala Chelsea. 

Zawodnik The Blues wchodzi o ostatnie dwa miesiące swojej umowy, dlatego też coraz mniej prawdopodobne jest to, że kontrakt zostanie przedłużony. Brazylijczyk przyznaje, że jeżeli nie zostanie w Chelsea to nadal chciałby grać w Londynie.

– To naprawdę trudna decyzja. Identyfikuję się mocno z Chelsea, otrzymałem ogromną miłość od klubu i fanów.

– Mówiłem jednak od zawsze, że jeżeli opuszczę Chelsea to odejdę bez żadnych niesnasek i bez zamkniętych drzwi dla innych. Lubię Londyn, tak samo jak moja rodzina.

– Nadal nie wiem czy pozostanę w Chelsea czy odejdę. Nie wiem czy jeżeli odejdę to trafię do drużyny z Londynu czy może opuszczę Anglię.

– Nie mam żadnych wieści od Mourinho, przyznaję jednak że mamy dobre relacje. To nie tylko wspaniały menedżer, ale również mój przyjaciel. Myślę że to właśnie z Mourinho identyfikuję się najbardziej jeżeli chodzi o wszystkich szkoleniowców. On zawsze we mnie wierzył i dawał ogromną pewność siebie. To najlepszy trener z którym pracowałem.

Źródło: Mirror

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW