Chelsea aktywnie szuka klubu Batshuayiemu - Chelsea24News
Chelsea aktywnie szuka klubu Batshuayiemu
Chelsea aktywnie szuka klubu Batshuayiemu

Chelsea aktywnie szuka klubu Batshuayiemu

Przyszłość Michy’ego Batshuayiego w Chelsea dobiega końca, sam piłkarz raczej zdaje sobie sprawę z tego, że latem pożegna się ze Stamford Bridge. 

Chelsea zamierza znaleźć zawodnikowi nowy klub na stałe, nie chcą już wypożyczać piłkarza, woleliby otrzymać za niego pieniądze, choć niewątpliwie będzie trudne to, aby odzyskać kwotę włożoną w transfer Belga.

Batshuayi trafił do Chelsea w 2016 roku za nieco ponad 30 milionów funtów. Trudno sobie wyobrazić, aby jakiś klub zapłacił za niego podobną kwotę, patrząc na to jak rozwinęła się kariera napastnika.

Marsylia jest jednym z klubów, który chętnie pozyska Belga, jednak nie tylko oni spoglądają w jego stronę. Zainteresowanie mają wykazywać również Monaco, West Ham oraz Crystal Palace.

Dla Chelsea będzie to ostatni dzwonek do sprzedaży Batshuayiego, ponieważ jego umowa ważna jest do końca następnego sezonu.

Źródło: HLN

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW