Lampard: Przerwa pozwoli wrócić kontuzjowanym piłkarzom - Chelsea24News
Lampard: Przerwa pozwoli wrócić kontuzjowanym piłkarzom
Lampard: Przerwa pozwoli wrócić kontuzjowanym piłkarzom

Lampard: Przerwa pozwoli wrócić kontuzjowanym piłkarzom

Dla piłkarzy zmagających się z urazami przerwa spowodowana epidemią była dobrą okazją do tego, aby wrócić do sprawności, zanim futbol wróci do gry.

N’Golo Kante był jednym z piłkarzy, którzy przez cały sezon zmagali się z kolejnymi kontuzjami, które uniemożliwiały regularną grę.

Frank Lampard cieszy się więc, że przerwa pozwoli Francuzowi wrócić do pełni sprawności.

– Mieliśmy kilka urazów przed tym jak rozpoczęła się przerwa.

– N’Golo jest idealnym przykładem. Zagrał cztery lub pięć wspaniałych sezonów, zarówno pod względem indywidualnym jak i drużynowym. Kolejni szkoleniowcy bardzo często z niego korzystali, to naprawdę było dla niego odczuwalne.

– Jego urazy były dla nas wielką stratą, nie mogę się doczekać tego, aż znowu będzie mógł grać na sto procent. Potrzebujemy go w naszym zespole, to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Wiedziałem o tym zanim zostałem menedżerem Chelsea, niestety w tym sezonie nie mogłem zbyt często z niego korzystać.

– Czekamy także na Rubena, na którego czekaliśmy przez ten cały czas. Czekamy aż odzyska formę.

– Kiedy zaczniemy normalnie trenować będziemy chcieli doprowadzić piłkarzy wracających po kontuzjach do pełni sprawności.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW