Kolejna przeszkoda w walce o wznowienie sezonu - Chelsea24News
Kolejna przeszkoda w walce o wznowienie sezonu
Kolejna przeszkoda w walce o wznowienie sezonu

Kolejna przeszkoda w walce o wznowienie sezonu

Walka o dogranie tego sezonu Premier League przypomina zmagania Syzyfa z kamieniem, którego nie da się wtoczyć na szczyt skały. 

Kiedy pojawiają się informacje o postępach, otrzymujemy także kilka newsów dotyczących kolejnych przeszkód napotykanych przez kluby oraz ligę.

Nie jest tajemnicą, że Premier League chce za wszelką cenę dograć ten sezon, a rząd ma widzieć w rozgrywkach ligowych szansę na poprawę nastrojów w kraju, dlatego też również pragną pomóc.

Choć pragnienie dokończenia sezonu jest oczywiste, nadal nie jesteśmy pewni tego, czy sezon 2019/20 zostanie zakończony wraz z trzydziestą ósmą kolejką.

Dzisiaj dowiadujemy się o tym, że przeszkodą może być… prawo do urlopu zawodników. Piłkarze mają bowiem zagwarantowany odpoczynek trwający pięć tygodni, co oznacza, że liga musiałaby się zakończyć maksymalnie do końca czerwca.

Nie wiemy czy na ten moment to realny termin, dlatego też przed władzami ligi kolejny problem, który należy rozwiązać.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW