Cech namówi Williana do pozostania? - Chelsea24News
Cech namówi Williana do pozostania?
Cech namówi Williana do pozostania?

Cech namówi Williana do pozostania?

Umowa Williana z Chelsea wygasa już za nieco ponad miesiąc, trudno powiedzieć, czy zostanie ona przedłużona.

Na ten moment rozmowy utknęły na tym, że piłkarz pragnie otrzymać trzyletnią umowę, podczas kiedy klub oferuje mu tylko dwa lata.

Frank Lampard desperacko pragnie zatrzymać piłkarza, ponieważ widzi w nim jednego z liderów drużyny w tym sezonie i chciałby, aby doświadczenie Brazylijczyka przydało się również w kolejnych sezonach.

Menedżer Chelsea miał odbyć rozmowę z dyrektorem technicznym, Petrem Cechem. Anglik poprosił Cecha o to, aby ten porozmawiał z Willianem w celu przekonania go do przyjęcia dwuletniego kontraktu.

Sam skrzydłowy myśli teraz o swojej przyszłości. Zainteresowanie nim wykazuje wiele klub w tym Paris Saint-Germain, jednak on sam ma preferować pozostanie w Londynie, dlatego wydaje się, że gdyby opuścił Chelsea to mógłby trafić do Tottenhamu lub Arsenalu.

Źródło: ESPN

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW