Chilwell poinformował agenta o chęci trafienia do Chelsea - Chelsea24News
Chilwell poinformował agenta o chęci trafienia do Chelsea
Chilwell poinformował agenta o chęci trafienia do Chelsea

Chilwell poinformował agenta o chęci trafienia do Chelsea

Saga transferowa dotycząca pozyskania Bena Chilwella przez Chelsea będzie trwała jeszcze tygodnie, co kilka dni jesteśmy bombardowani kolejnymi doniesieniami dotyczącymi lewego obrońcy Leicester.

Nie jest tajemnicą to, że dla Franka Lamparda właśnie zawodnik Lisów jest priorytetem jeżeli chodzi o pozycję lewego obrońcy, nie może więc dziwić fakt, że media łączą nas z transferem Anglika.

Chilwell miał już poinformować swojego agenta o tym, że jego pragnieniem jest kontynuowanie kariery w Chelsea.

The Blues natomiast mieli rozpocząć rozmowy z Leicester, które jest w pełni świadome tego, że ich piłkarz chce odejść do zespołu ligowego rywala.

Chilwell nie będzie jednak tanim transferem, mówi się bowiem, że jeżeli trafi do Chelsea to będzie prawdopodobnie najdroższym bocznym obrońcą w historii futbolu – w tym momencie rekordzistą jest Benjamin Mendy pozyskany przez City za około 52 miliony funtów.

Źródło: Todofichajes

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW