Cech: To najtrudniejszy rywal w mojej karierze - Chelsea24News
Cech: To najtrudniejszy rywal w mojej karierze
Cech: To najtrudniejszy rywal w mojej karierze

Cech: To najtrudniejszy rywal w mojej karierze

Petr Cech został poproszony o wybranie zawodnika, który sprawiał mu największe problemy podczas kariery zawodniczej. 

Legendarny bramkarz wybrał byłego zawodnika Manchesteru United, Wayne’a Rooneya. Anglik miał okazję wielokrotnie spotykać się z zespołem Petra Cecha, więc taki wybór nie może dziwić.

– Za każdym razem gdy grałem przeciwko United, byłem przekonany, że wydarzyć może się wszystko. Wszystko przez Rooneya, był bardzo nieprzewidywalny i sprytny.

– To gość, który potrafił walczyć o piłkę, potrafił biegać non stop, oddawał sprytne uderzenia. Potrafił strzelić z każdego miejsca na boisku, to zawsze było wyzwanie grać przeciwko Rooneya.

– Premier League jest bardziej konkurencyjna niż na początku mojej przygody z Chelsea. Gdy przyjechałem do Anglii było tu około 12 mocnych ekip. Wraz z upływem lat wszystko zaczęło się zmieniać, liga zaczęła dominować. Drużyny są coraz silniejsze z każdym rokiem, a konkurencja jest coraz większa. To sprawia, że Premier League jest najlepsza.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW