Pulisic: Postanowiłem że nie będę bał się niczego - Chelsea24News
Pulisic: Postanowiłem że nie będę bał się niczego
Pulisic: Postanowiłem że nie będę bał się niczego

Pulisic: Postanowiłem że nie będę bał się niczego

Christian Pulisic podsumował swój pierwszy sezon w barwach Chelsea. Borykał się podczas z niego z wieloma urazami.

– Rozpocząłem od kilku kolejnych spotkań w pierwszym składzie. Potem zostałem posadzony na ławce, myślałem że to na jeden lub dwa spotkania, jednak nie grałem przez dłuższy okres. Nie dość, że nie grałem w pierwszym składzie, to nie wchodziłem nawet z ławki.

– Wówczas zacząłem sobie myśleć, co robię źle, że menedżer tak bardzo mi nie ufa? Czego nie robię, że wybiera innych gości? To był dla mnie trudny czas.

– Potem otrzymałem szansę w spotkaniu z Burnley, wiedziałem że muszę dać z siebie wszystko, aby utrzymać się w zespole. Udało mi się strzelić trzy bramki. To szalone, że tuż po najgorszym momencie w Chelsea przyszedł najwspanialszy występ.

– W Dortmundzie czasami nie czułem się sobą, pozwalałem presji przejąć nade mną kontrolę, oczekiwałem od siebie lepszych występów.

– W Chelsea postanowiłem sobie, że zawsze będę grał tak jak czuję. Obiecałem sobie, że nie będę niczego się obawiał, będę dryblował, będę próbował kolejnych zagrań. Najważniejsze jest to, co myślą o mnie koledzy z drużyny i trener, a to co mówi reszta nie jest dla mnie zmartwieniem.

Źródło: Philadelphia Union FC

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW