Pulisic: Postanowiłem że nie będę bał się niczego - Chelsea24News
Pulisic: Postanowiłem że nie będę bał się niczego
Pulisic: Postanowiłem że nie będę bał się niczego

Pulisic: Postanowiłem że nie będę bał się niczego

Christian Pulisic podsumował swój pierwszy sezon w barwach Chelsea. Borykał się podczas z niego z wieloma urazami.

– Rozpocząłem od kilku kolejnych spotkań w pierwszym składzie. Potem zostałem posadzony na ławce, myślałem że to na jeden lub dwa spotkania, jednak nie grałem przez dłuższy okres. Nie dość, że nie grałem w pierwszym składzie, to nie wchodziłem nawet z ławki.

– Wówczas zacząłem sobie myśleć, co robię źle, że menedżer tak bardzo mi nie ufa? Czego nie robię, że wybiera innych gości? To był dla mnie trudny czas.

– Potem otrzymałem szansę w spotkaniu z Burnley, wiedziałem że muszę dać z siebie wszystko, aby utrzymać się w zespole. Udało mi się strzelić trzy bramki. To szalone, że tuż po najgorszym momencie w Chelsea przyszedł najwspanialszy występ.

– W Dortmundzie czasami nie czułem się sobą, pozwalałem presji przejąć nade mną kontrolę, oczekiwałem od siebie lepszych występów.

– W Chelsea postanowiłem sobie, że zawsze będę grał tak jak czuję. Obiecałem sobie, że nie będę niczego się obawiał, będę dryblował, będę próbował kolejnych zagrań. Najważniejsze jest to, co myślą o mnie koledzy z drużyny i trener, a to co mówi reszta nie jest dla mnie zmartwieniem.

Źródło: Philadelphia Union FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW