Ulubione seriale na Netfliksie – Billy Gilmour - Chelsea24News
Ulubione seriale na Netfliksie – Billy Gilmour
Ulubione seriale na Netfliksie – Billy Gilmour

Ulubione seriale na Netfliksie – Billy Gilmour

Tradycyjnie już zawodnicy Chelsea odpowiadają na pytanie zadawane przez miliony na całym świecie – co warto obejrzeć na serwisie Netflix? Tym razem Billy Gilmour opowiedział o trzech swoich rekomendacjach.

1. The Last Dance

Serial opowiadania o karierze gwiazdy NBA, Michaela Jordana i jego Chicago Bulls. Dokument jest historią jednej z najbardziej znanych drużyn w historii sportu oraz jej największej gwiazdy – Michaela Jordan, który uchyla rąbka tajemnicy o swojej karierze i życiu.

2. Peaky Blinders

Serial opowiadania historię rodziny Shelby. Akcja dzieje się tuż po pierwszej wojnie światowej, jest to dramat kryminalny. Thomas Shelby prowadzi swój gang po kolejnych szczeblach światka przestępczego w ówczesnym Birmingham.

3. Prison Break

Billy przyznał, że dopiero niedawno obejrzał ten serial, ponieważ był on polecany przez wielu starszych zawodników Chelsea.

Prison Break opowiada o losach braci – Michaela Scoffielda oraz Lincolna Burrowsa, którzy starają się uciec z więzienia. To niezwykle wciągają podróż, pełna cliffhangerów oraz masy rozrywki, którą zapewniają kolejne odcinki.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW