Abraham: Mama i siostra dla mnie gotują! - Chelsea24News
Abraham: Mama i siostra dla mnie gotują!
Abraham: Mama i siostra dla mnie gotują!

Abraham: Mama i siostra dla mnie gotują!

Tammy Abraham podzielił się swoim planem dnia podczas kwarantanny.

Od kilku tygodni zawodnicy Chelsea muszą przebywać w domach, w oczekiwaniu na to, aż sytuacja w Anglii się poprawi. Nie mogą oni nawet trenować drużynowo, dlatego czas zajmują im treningi indywidualne oraz gry.

– Czuję się dobrze, dzisiaj położyłem się na kanapie i grałem na PlayStation. Naprzemiennie grałem w FIFĘ, Call of Duty oraz Fortnite’a, byłem blisko wygranej w War Zone, jednak ostatecznie mi się nie udało.

Tammy przyznał, że bardzo często gra także z Fikayo Tomorim z Monopoly.

– Otrzymaliśmy plany treningowe od klubu, ćwiczenia można łączyć, jeżeli tego chcesz. Możemy biegać w różnym tempie, pracować nad masą mięśniową czy jeździć na rowerku. Staram się być aktywnym cały czas, czasami kopię nawet piłkę. Myślę że to ważne, aby pozostać aktywnym i sprawnym nawet w tej sytuacji.

– Moja mama i siostra dla mnie gotują, jestem szczęściarzem, że mam je w domu i nie muszę robić tego samodzielnie.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW