Chelsea chce zatrzymać Webstera - Chelsea24News
Chelsea chce zatrzymać Webstera
Chelsea chce zatrzymać Webstera

Chelsea chce zatrzymać Webstera

Borussia Dortmund bardzo ceni sobie pozyskiwanie młodych zawodników z Premier League. 

Transfer Jadona Sancho z Manchesteru City okazał się strzałem w dziesiątkę zarówno pod względem sportowym jak i finansowym – już teraz jest pewne, że Niemcy zarobią na skrzydłowym ogromne pieniądze, dlatego szukają kolejnych okazji.

Nowym Sancho ma zostać wychowanek Chelsea, Charlie Webster. Nastolatek jest obiektem zainteresowań klubu z Bundesligi, jednak klub z Niemiec tym razem może obejść się smakiem, gdyż The Blues są pewni zatrzymania Anglika.

Według źródeł bliskich klubowi Chelsea jest pewna, że uda im się przekonać młodego skrzydłowego do pozostania w klubie. Co więcej – ma on pójść w ślady innych wychowanków klubu, którzy otrzymali swoje szanse.

Kiedy tylko Webster ukończy 17. rok życia otrzyma od klubu propozycję profesjonalnej umowy, która zwiąże go z Chelsea na dłużej i jednocześnie odstraszy potencjalnych nabywców. Do tego czasu Chelsea musi czekać i liczyć na to, że sam Webster będzie czuł, że może otrzymać w Chelsea swoje szanse. Siedemnaste urodziny gracza będą w styczniu.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW