Chelsea chce zatrzymać Webstera - Chelsea24News
Chelsea chce zatrzymać Webstera
Chelsea chce zatrzymać Webstera

Chelsea chce zatrzymać Webstera

Borussia Dortmund bardzo ceni sobie pozyskiwanie młodych zawodników z Premier League. 

Transfer Jadona Sancho z Manchesteru City okazał się strzałem w dziesiątkę zarówno pod względem sportowym jak i finansowym – już teraz jest pewne, że Niemcy zarobią na skrzydłowym ogromne pieniądze, dlatego szukają kolejnych okazji.

Nowym Sancho ma zostać wychowanek Chelsea, Charlie Webster. Nastolatek jest obiektem zainteresowań klubu z Bundesligi, jednak klub z Niemiec tym razem może obejść się smakiem, gdyż The Blues są pewni zatrzymania Anglika.

Według źródeł bliskich klubowi Chelsea jest pewna, że uda im się przekonać młodego skrzydłowego do pozostania w klubie. Co więcej – ma on pójść w ślady innych wychowanków klubu, którzy otrzymali swoje szanse.

Kiedy tylko Webster ukończy 17. rok życia otrzyma od klubu propozycję profesjonalnej umowy, która zwiąże go z Chelsea na dłużej i jednocześnie odstraszy potencjalnych nabywców. Do tego czasu Chelsea musi czekać i liczyć na to, że sam Webster będzie czuł, że może otrzymać w Chelsea swoje szanse. Siedemnaste urodziny gracza będą w styczniu.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW