Gronkjaer: Każdy klub spoglądał na Ziyecha - Chelsea24News
Gronkjaer: Każdy klub spoglądał na Ziyecha
Gronkjaer: Każdy klub spoglądał na Ziyecha

Gronkjaer: Każdy klub spoglądał na Ziyecha

Jesper Gronkjaer wypowiedział się o obecnej sytuacji w klubie oraz o pozyskaniu Hakima Ziyecha.

– Ziyech to jeden z tych piłkarzy, którzy przykuli moją uwagę w ostatnich dwóch sezonach, nawet mimo tego, że nie jest produktem akademii Ajaksu.

– Każdy klub potrzebuje takich piłkarzy, myślę że skauci wszystkich zespołów go obserwowali i zastanawiali się, czy byłby wystarczająco dobry dla ich drużyn. To fantastyczny piłkarz i myślę, że z miejsca odnajdzie się w Chelsea. Uważam, że każdy klub Premier League powinien szukać takich graczy.

– On będzie doskonałym dodatkiem do Chelsea i myślę, że będzie często grał w pierwszym składzie, dodajmy do tego Pulisica, który jeszcze się rozwinie. Przed Chelsea są naprawdę dobre czasy.

– Jestem pod wielkim wrażeniem pracy Franka Lamparda oraz Jody’ego Morrisa. Ten duet wprowadził do zespołu wielu młodych graczy, którzy byli skreślani nawet przez fanów, a teraz walczą o miejsce w Lidze Mistrzów. Mają młodego menedżera i młodych zawodników, patrząc na to trzeba stwierdzić, że grają dobry sezon, zwłaszcza w obliczu przedsezonowych przewidywań.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW