Lazio pragnie pozyskać Loftusa-Cheeka - Chelsea24News
Lazio pragnie pozyskać Loftusa-Cheeka
Lazio pragnie pozyskać Loftusa-Cheeka

Lazio pragnie pozyskać Loftusa-Cheeka

Działacze Lazio przyglądają się sytuacji Rubena Loftusa-Cheeka, który wraca po groźnym urazie, którego doznał pod koniec poprzedniego sezonu.

Młody Anglik rozegrał już mecz w młodzieżowej drużynie Chelsea, nie zdołał jeszcze jednak zadebiutować pod wodzą Franka Lamparda. Nie wiemy jeszcze czy sezon zostanie dograny, co może sprawić, że wychowanek klubu zagra kolejny mecz dopiero na początku następnego sezonu.

Lazio zamierza wykorzystać tę sytuację, chcą oni bowiem pozyskać Anglika za dość małe pieniądze. Ich wycena ma być podyktowana faktem, że nie wiadomo, czy pomocnik wróci do pełni sprawności, dlatego też mają nadzieję, że Chelsea może być skłonna do sprzedaży go.

Według raportów Lazio oczekuje, że kwota 18 milionów funtów ma być wystarczająca, aby przekonać działaczy klubu ze Stamford Bridge do tego, by sprzedali swojego wychowanka.

Źródło: Il Messaggero

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW