Poyet: Dlaczego Chelsea nie kupiła Ziyecha w styczniu? - Chelsea24News
Poyet: Dlaczego Chelsea nie kupiła Ziyecha w styczniu?
Poyet: Dlaczego Chelsea nie kupiła Ziyecha w styczniu?

Poyet: Dlaczego Chelsea nie kupiła Ziyecha w styczniu?

Były zawodnik Chelsea, Gustavo Poyet uważa, że Ziyech poradzi sobie na Stamford Bridge.

Poyet nie potrafi jednak zrozumieć, dlaczego Chelsea nie pozyskała Marokańczyka jeszcze w styczniowym oknie transferowym.

– Od razu zaznaczam, nikogo nie krytykuję. Nie rozumiem jednak, jakim cudem mimo zakazu transferowego latem, Chelsea nie pozyskała Ziyecha już w styczniu, tylko podpisała z nim umowę kilka dni po zakończeniu okna transferowego? To nie jest normalne, prawda?

– Nie mówię, że to źle, jednak nie rozumiem tego. Narzekano na brak letnich transferów, a kiedy możesz dokonać transferu to ostatecznie tego nie robisz, aby chwilę po zamknięciu okna wreszcie gracza pozyskać.

– Abstrahując jednak od tego, uważam że pozyskali jakościowego piłkarza, którego fani pokochają. Trzeba dać mu oczywiście czas na adaptację, jednak myślę że dzięki swojemu charakterowi szybko się zaaklimatyzuje w Premier League. Ziyech to masa jakości, potrafi zdobywać gole i pomagać drużynie asystami.

Źródło: Triball Football

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW