Rice następcą Kante? - Chelsea24News
Rice następcą Kante?
Rice następcą Kante?

Rice następcą Kante?

Nie jest tajemnicą, że Chelsea obserwuje postępy Declana Rice’a, który przez kilka lat występował w zespołach młodzieżowych The Blues.

Młody Anglik stał się gwiazdą West Hamu, dlatego też Chelsea chętnie go pozyska, jeżeli z klubu odszedłby N’Golo Kante. Francuza z kolei łączy się z transferem do hiszpańskiego giganta, Realu Madryt.

Zinedine Zidane jest fanem talentu rodaka, dlatego przy odpowiednich warunkach może dojść do transferu pomocnika na Santiago Bernabeu.

29-letni pomocnik jest bardzo dobrze oceniany przez menedżera Chelsea, Franka Lamparda. Nie wiadomo jednak zachowałby się klub jak i sam menedżer w momencie otrzymania oferty za piłkarza, który ten sezon musiał spisać na straty przez kolejne urazy.

Kante nie zamierza naciskać na transfer, jednakże mógłby być zainteresowany przeprowadzką do Hiszpanii, aby grać dla legendarnego rodaka.

Gdyby tak się stało i Kante wylądowałby w Realu Madryt to numerem jeden dla Chelsea będzie pomocnik West Hamu i wydaje się, że on sam nie miałby niczego przeciwko temu, aby ponownie grać dla Chelsea, obok swojego przyjaciela Masona Mounta.

Źródło: Daily Star

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW