Trabzonspor chce wypożyczyć trzech graczy Chelsea - Chelsea24News
Trabzonspor chce wypożyczyć trzech graczy Chelsea
Trabzonspor chce wypożyczyć trzech graczy Chelsea

Trabzonspor chce wypożyczyć trzech graczy Chelsea

Polityka transferowa Chelsea zakłada mnóstwo wypożyczeń młodych zawodników, aby ci mogli się ograć, a przy okazji na ich wypożyczeniach można zarobić nieco grosza. 

Trabzonspor zamierza latem zaoferować wypożyczenie trzem młodym zawodnikom Chelsea, którzy mogą nie mieć szans na regularną grę na Stamford Bridge.

Chodzi o Lucasa Piazona, Conora Gallaghera oraz Ethana Ampadu.

Cała trójka jest obecnie wypożyczona do innych zespołów, jednak nie wydaje się, aby pozostali w obecnych zespołach na kolejny sezon, zwłaszcza sytuacja Ethana Ampadu w Lipsku jest na tyle zła, że nie ma szans na to, aby pozostał on w Bundeslidze na dłużej.

Atutem Turków ma być fakt, że asystentem menedżera klubu jest Eddie Newton, czyli człowiek który przez długie lata odpowiadał za wypożyczenia młodych zawodników The Blues.

Źródło: Fanatik

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW