Angel Gomes w Chelsea? Co wiemy do tej pory? - Chelsea24News
Angel Gomes w Chelsea? Co wiemy do tej pory?
Angel Gomes w Chelsea? Co wiemy do tej pory?

Angel Gomes w Chelsea? Co wiemy do tej pory?

Według najnowszych doniesień Angel Gomes nie przedłuży umowy z Manchesterem United, co sprawia że szanse Chelsea na pozyskanie utalentowanego reprezentanta młodzieżowych zespołów reprezentacji Anglii rosną.

19-letni pomocnik jest reprezentowany przez Piniego Zahaviego, który ma bardzo dobre relacje z Romanem Abramowiczem, a co za tym idzie – również z zarządem Chelsea.

Nie jest tajemnicą że The Blues bardzo uważnie przyglądają się sytuacji młodego Anglika, jako że w obecnym czasie klub zaczął budować drużynę opartą na młodych krajowych piłkarzach.

Gomes odrzucił propozycję Manchesteru United, który oferował mu przedłużenie kontraktu, gwarantując tygodniówkę na poziomie 30 tysięcy funtów, jednak to nie pieniądze mają być problemem – pomocnik pragnie bowiem regularnie grać w piłkę, czego Czerwone Diabły nie chcą mu zaoferować.

Umowa Anglika wygasa już w czerwcu, co sprawia, że będzie można go pozyskać zupełnie za darmo.

Angel Gomes był kapitanem reprezentacji Anglii U-19 podczas Mistrzostw Świata w 2018 roku, kiedy to Synowie Albionu ostatecznie wygrali cały turniej.

Źródło: Mirror

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW