Chelsea rozpoczyna negocjacje z Juventusem w sprawie wymiany - Chelsea24News
Chelsea rozpoczyna negocjacje z Juventusem w sprawie wymiany
Chelsea rozpoczyna negocjacje z Juventusem w sprawie wymiany

Chelsea rozpoczyna negocjacje z Juventusem w sprawie wymiany

Chelsea oraz Juventus rozpoczęły negocjacje w sprawie letnich transferów Jorginho oraz Miralema Pjanicia. Brazylijczyk powędrowałby do Juventusu, natomiast na Stamford Bridge trafiłby Bośniak.

Menedżer Starej Damy, Maurizio Sarri jest wielkim orędownikiem gry Jorginho, dlatego też nie dziwi fakt, że chciałby ponownie z nim współpracować, jako że zarówno w Napoli jak i w Chelsea praktycznie zawsze stawiał na pomocnika.

Agent Jorginho jakiś czas temu mówił o tym, że jego klient bardzo chętnie pozostałby w klubie i są otwarci nawet na przedłużenie umowy. Nie wiadomo jednak jaka byłaby reakcja pomocnika na ewentualną ofertę od Sarriego.

Początkowo Juventus chciał pozyskać Arthura, jednakże on pragnie pozostać w Barcelonie, wobec czego postanowili spróbować kupić Jorginho.

Pjanić natomiast ma jeszcze trzyletni kontrakt, jednak nie potrafił przekonać do siebie Maurizio Sarriego, który pragnął, aby 30-letni Bośniak stał się w jego drużynie cofniętym rozgrywającym.

Pomocnikiem Juventusu interesują się także inne kluby, takie jak Paris Saint-Germain czy Barcelona.

Źródło: Guardian

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW