Największe angielskie kluby chcą Anjorina - Chelsea24News
Największe angielskie kluby chcą Anjorina
Największe angielskie kluby chcą Anjorina

Największe angielskie kluby chcą Anjorina

Chelsea nadal próbuje przedłużyć umowę z Tino Anjorinem. Choć niektórzy dziennikarze donosili już, że zawodnik doszedł do pełnego porozumienia z The Blues, to nadal nie doszło do podpisania umowy ze względu na obecnie panującą sytuację.

Czołowe kluby z Premier League są zainteresowane utalentowanym wychowankiem Chelsea i jeżeli ostatecznie nie podpisałby on nowego kontraktu z klubem, to chętnie pozyskaliby go do siebie, wiedząc jak ogromnym talentem dysponuje.

Liverpool czy Manchester City są przekonane, że Anjorin to przyszły zawodnik z najwyższej półki, dlatego też zamierzają pozyskać go, jeżeli będzie taka okazja. Sytuacji piłkarza przyglądają się również Norwich, Arsenal czy Manchester United.

Anjorin zdołał zadebiutować już w pierwszym zespole, wchodząc z ławki w ostatnim spotkaniu Chelsea przed przerwą związaną z koronawirusem.

Źródło: All Nigeria Soccer

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW