Abraham: Wróćmy do gry tylko gdy będzie to całkowicie bezpieczne - Chelsea24News
Abraham: Wróćmy do gry tylko gdy będzie to całkowicie bezpieczne
Abraham: Wróćmy do gry tylko gdy będzie to całkowicie bezpieczne

Abraham: Wróćmy do gry tylko gdy będzie to całkowicie bezpieczne

Tammy Abraham udzielił wywiadu, w którym opowiedział nieco o swojej obecnej sytuacji oraz o planach powrotu Premier League.

– Największe indywidualne osiągnięcia w tym sezonie? Myślę że udało mi się kilka rzeczy osiągnąć. Zdobyłem pierwszego gola dla reprezentacji, udało mi się ustrzelić pierwszego hattricka w Premier League, strzeliłem bramkę Arsenalowi i właśnie to ostatnie jest chyba moim największym osiągnięciem, ze względu na to, że moja rodzina to głównie fani Kanonierów, więc zdobycie gola przeciwko tej drużynie było moim marzeniem.

– Tak naprawdę nie potrafiłbym sobie wymarzyć lepszego startu kariery w Chelsea. Otrzymałem mnóstwo zaufania od menedżera i kolegów z drużyny, czułem że we mnie wierzą.

– Po meczu z Liverpoolem, gdzie nie strzeliłem rzutu karnego, byłem celem wielu ataków, jednak chciałem być niczym Michael Jordan, który po przegranym meczu robił wszystko, aby w kolejnym być górą. Wyjść na murawę i udowodnić wszystkim, którzy we mnie wątpią, że mogą być kimś ważnym dla tego klubu, mimo że tak wiele ludzi mnie skreśliło. Zamierzam teraz dokończyć robotę w tym sezonie, jeżeli będzie to bezpieczne, jeżeli nie – nie kończmy tego i poczekajmy na kolejny.

– Tęsknię za futbolem, tęsknię za zdobywaniem bramek, celebrowaniem z fanami i bycia obok moich kolegów z drużyny, to dzięki temu byłem tak szczęśliwy.

– Wszyscy jednak widzą co dzieje się obecnie na świecie. Każdy chce powrotu futbolu, kocham piłkę nożną, to mój pierwszy sezon dla Chelsea, mam za sobą wspaniałe miesiące, chciałbym to kontynuować, jednakże najważniejsze jest dla mnie to, aby wszyscy byli zdrowi i bezpieczni, wówczas możemy pomyśleć o powrocie futbolu. Jeżeli będzie to to powinniśmy wrócić, ale jeżeli nie, to powinniśmy zaczekać.

– Mój ojciec choruje na astmę, więc co jeżeli piłka nożna wróci, a ja przywlekę ze sobą chorobę do domu? Ostatnia rzecz której potrzebuję to złapać wirusa lub mieć kontakt z kimś, kto będzie go miał. To coś o czym myślimy przez ostatnie tygodnie.

– Gdyby Premier League ostatecznie wróciła nie wiem co bym zrobił, ale myślałbym o tym, aby zamieszkać w hotelu, aby odizolować się od rodziny. Wiem że tata chciałby, abym wrócił, jest moim największym fanem.

– Czy jeżeli sezon zostanie anulowany to moje gole przepadną? O nie, potrzebuję ich! Potrzebuję! To byłoby trudne, rozmawiamy z Fikayo każdego dnia, o tym co się dzieje, cały czas spekulujemy na temat tego co się wydarzy.

Źródło: Mirror

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW