Fabregas: Zawsze będę człowiekiem Arsenalu - Chelsea24News
Fabregas: Zawsze będę człowiekiem Arsenalu
Fabregas: Zawsze będę człowiekiem Arsenalu

Fabregas: Zawsze będę człowiekiem Arsenalu

Fani Chelsea traktują Cesca Fabregasa z ogromną sympatią, nie może więc dziwić to, że niektórzy zastanawiają się, co czuje Hiszpan do Arsenalu, gdzie się wychował. 

– Arsenal będzie częścią mojego życia do końca.

– Nigdy bym nie przypuszczał, że będę darzył uczuciem zarówno Arsenal jak i Chelsea. Tak się jednak stało, przybyłem do klubu, zacząłem zdobywać trofea, stałem się kimś poważnym i na samym końcu pokochałem ten klub.

– Nie zapomnę jednak tego skąd pochodzę, zacząłem w akademii Barcelony i będę o tym pamiętać, jednak najważniejszym etapem mojej kariery był Arsenal. Miałem szczęście, mogłem grać ze wspaniałymi zawodnikami takimi jak Ashley Cole, Robert Pires czy Patrick Vieira.

– Nigdy nie zaprzeczałem temu, że w głębi serca zawsze będę człowiekiem Arsenalu.

– Futbol to masa zakrętów i wyborów, jednak otrzymywałem mnóstwo miłości zarówno w drużynie Kanonierów jak i w Chelsea. Nigdy nie powiedziałem złego słowa o Arsenalu, nawet gdy zdobywałem trofea z Chelsea.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW