Chelsea niebawem ogłosi przedłużenie umów dwóch zawodników - Chelsea24News
Chelsea niebawem ogłosi przedłużenie umów dwóch zawodników
Chelsea niebawem ogłosi przedłużenie umów dwóch zawodników

Chelsea niebawem ogłosi przedłużenie umów dwóch zawodników

Chelsea zamierza w najbliższym czasie ogłosić przedłużenie kontraktów dwóch zawodników, pracują również nad podwyżką dla Tammy’ego Abrahama.

Abraham jest w tym sezonie jednym z liderów klubu, dlatego też nie może dziwić fakt, że Chelsea pracuje nad przedłużeniem jego umowy wraz z podwyżką, która sprawi, że napastnik nie będzie już otrzymywał pensji jak młodzi gracze wchodzący dopiero do pierwszego zespołu.

Tino Anjorin oraz Olivier Giroud natomiast mają być piłkarzami, których przedłużenie kontraktów jest już pewne, brakuje jedynie oficjalnego potwierdzenia ze strony klubu, ma ono pojawić się w najbliższym czasie.

Anjorin zwiąże się z klubem na kolejne lata, co zakończy temat jego odejścia do innych angielskich zespołów zainteresowanych pozyskaniem go.

Giroud natomiast może nadal odejść, jednak zainteresowane zespoły będą musiały za niego zapłacić, ponieważ klub wykorzystał klauzulę w jego umowie, jednostronnie przedłużając ją o kolejny rok.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X