Given: Lampard wykonał niewiarygodną pracę w Chelsea - Chelsea24News
Given: Lampard wykonał niewiarygodną pracę w Chelsea
Given: Lampard wykonał niewiarygodną pracę w Chelsea

Given: Lampard wykonał niewiarygodną pracę w Chelsea

Shay Given wspominał roczną współpracę z Frankiem Lampardem w Derby County.

– Frank przybył do Derby i naprawdę odmienił to miejsce. Od pierwszego dnia było widać, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

– Teraz podobnie jest w Chelsea, a piłkarze którzy przybyli razem z nim mają się fantastycznie. Ludzie zapominają, że musiał zmagać się z zakazem transferowym i odejściem Hazarda, jednego z najlepszych piłkarzy świata. Praca wykonana przez Franka w Chelsea jest niewiarygodna.

– To wspaniały młody trener, to także legenda Chelsea i chce zostać również legendarnym menedżerem dla tego klubu. Wykonuje swoją pracę z niezwykłą dbałością, mam nadzieję, że otrzyma wsparcie i osiągnie sukces.

Given wspomniał także Masona Mounta.

– Na pierwszym treningu pomyśleliśmy sobie, co to za gość? Wiedzieliśmy tylko, że to młody chłopak z Chelsea i miał za sobą dobry sezon w Holandii.

– On miał jednak wszystko – umiał wykończyć sytuację, ciężko pracował, dużo biegał i robił to szybko. Widać było to, że za wszelką cenę chce być najlepszy jaki tylko może być. W tym sezonie zagrał wiele spotkań dla Chelsea, a w Derby był jednym z najlepszych graczy.

Źródło: GOAL

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW