Sancho i Chilwell letnimi priorytetami klubu - Chelsea24News
Sancho i Chilwell letnimi priorytetami klubu
Sancho i Chilwell letnimi priorytetami klubu

Sancho i Chilwell letnimi priorytetami klubu

Nietypowa sytuacja ekonomiczna nie zmienia celów transferowych Chelsea – The Blues nadal zamierzają złożyć oferty za główne cele Franka Lamparda.

Nie jest tajemnicą, że menedżer The Blues pragnie sprowadzić do klubu jak największą liczbę Anglików, dlatego też nie dziwi to, że Chelsea złoży oferty za Bena Chilwella oraz Jadona Sancho.

Oba te transfery będą bardzo kosztowne, wobec czego The Blues zamierzają sprzedać kilku piłkarzy, którzy w tym sezonie nie przekonali Lamparda na tyle, aby wierzyć, że będą w stanie być ważnymi ogniwami w kolejnym.

Co ciekawe – Lampard nie zamierza sprzedawać nikogo z dwójki Kante oraz Jorginho, a to właśnie o nich spekulowano bardzo często w kontekście odejścia z klubu. Lampard wierzy, że obaj mogą być ważnymi ogniwami w kolejnych sezonach i zamierza nadal mieć ich w zespole.

Menedżer Chelsea zamierza sprzedać Marcosa Alonso i Emersona, ponieważ w momencie przybycia Chilwella byliby niepotrzebni, zwłaszcza że Maatsen może zostać awansowany na stałe do pierwszego zespołu.

Na liście transferowej są także Michy Batshuayi, Tiemoue Bakayoko oraz Davide Zappacosta.

Źródło: ESPN

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW