Green: Kepa wie, że nie przeczeka Lamparda - Chelsea24News
Green: Kepa wie, że nie przeczeka Lamparda
Green: Kepa wie, że nie przeczeka Lamparda

Green: Kepa wie, że nie przeczeka Lamparda

Robert Green uważa, że Kepa Arrizabalaga musi udowodnić Lampardowi swoją wartość, jeżeli chce zostać w klubie.

Były bramkarz The Blues uważa, że nie ma takiej możliwości, aby Kepa ‚dotrwał’ do zmiany menedżera klubu i jeżeli chce pozostać na Stamford Bridge musi po prostu wywalczyć sobie miejsce w zespole Lamparda.

– Często mówi się o tym, że Dean Henderson jest przyszłościowym bramkarzem, a on ma 23 lata. Kepa ma natomiast 25 lat i nie jest przecież wiele starszy. Myślę jednak że to kwestia ceny, oczekujesz od Kepy wiele więcej. Hiszpan nie jest gotowym produktem.

– W poprzednim sezonie musiał grać praktycznie co kilka dni, a teraz jest jeszcze trudniej przez Ligę Mistrzów. Być może także bardziej otwarty styl gry The Blues sprawia, że jest mu trudniej.

– Uważam że w Chelsea menedżer do końca nie odpowiada za wzmocnienia, nie uważam bowiem aby Maurizio Sarri wiedział kim jestem, gdy mnie pozyskiwano. Być może Petr Cech sprawi, że komunikacja będzie lepsza.

– W tym przypadku Kepa nie może powiedzieć, że po prostu przeczeka okres pracy Franka Lamparda, nie sądzę, aby jakikolwiek z zawodników wierzył, że zdoła przeżyć erę Franka.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW