Willian: Większość piłkarzy nie jest przekonana co do tak szybkiego powrotu - Chelsea24News
Willian: Większość piłkarzy nie jest przekonana co do tak szybkiego powrotu
Willian: Większość piłkarzy nie jest przekonana co do tak szybkiego powrotu

Willian: Większość piłkarzy nie jest przekonana co do tak szybkiego powrotu

Willian uważa, że większość zawodników Premier League czuje się niekomfortowo z powodu tak szybkiego ewentualnego powrotu Premier League.

Liga chciałaby wznowić rozgrywki już w połowie czerwca, nazywając swoje plany Projektem Restart, jednak spotyka się on z ciągłą opozycją ze strony niektórych zawodników czy klubów, które wolałby się jeszcze wstrzymać.

Troy Deeney, Sergio Aguero oraz Raheem Sterling mają podobne obawy co skrzydłowy Chelsea.

– Szczerze? Z tego co zdążyłem zauważyć, mnóstwo piłkarzy, tak naprawdę większość czuje się niekomfortowo z ideą powrotu już teraz.

– Naprawdę chcemy wrócić do grania, naprawdę tęsknimy za futbolem, to jest coś co kochamy, jednak obawiamy się o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, a przecież zdrowie powinno być najważniejsze.

– Na ten moment piłkarze nie czują się komfortowo z ideą powrotu, dopóki nie będzie to całkowicie bezpieczne.

– Nasz zespół rozmawia przez internet, Lampard wysyła nam wszelkie informacje dotyczące tego co Premier League planuje. Nadal nie wiemy jak mamy zamiar grać, mam nadzieję, że wszystkiego dowiemy się za jakiś kilka dni.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW