Chelsea walczy o Xaviera Mbuyamba - Chelsea24News
Chelsea walczy o Xaviera Mbuyamba
Chelsea walczy o Xaviera Mbuyamba

Chelsea walczy o Xaviera Mbuyamba

18-letni Xavier Mbuyamba poinformował Barcelonę, że chciałby odejść w poszukiwaniu większych szans na regularne występy.

Utalentowany Holender jest związany kontraktem z Barceloną, jednakże klub może być skłonny do sprzedaży go, zwłaszcza w momencie, kiedy żniwo zbiera kryzys spowodowany koronawirusem.

Mbuyamba był swego czasu jedną nogą w Chelsea, jednakże zakaz transferowy sprawił, że musiał poszukać innego zespołu – teraz ma szansę trafić do klubu do którego chciał trafić na początku, a Chelsea ponownie jest zainteresowana.

Niemal wszystkie europejskie kluby chciałyby pozyskać stopera, mówi się że o Holendra pytają takie marki jak Real Madryt, Chelsea, Juventus, Inter czy najlepsze niemieckie zespoły.

Agent piłkarza przypomina, że byli w kontakcie z Chelsea:

– Prowadziliśmy rozmowy z Chelsea i ich pomysł na Xaviera był fantastyczny. Mają tam wyjątkową atmosferę, a podczas lunchu można było zobaczyć jak młodzi piłkarze integrują się z zawodnikami pierwszej drużyny. Myślę że w przeciągu roku lub dwóch mógłby się stać podstawowym stoperem tego klubu, a Frank Lampard udowodnił już, że nie boi się stawiania na młodzież.

Źródło: AD

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW