Hudson-Odoi może opuścić początkowe treningi klubu - Chelsea24News
Hudson-Odoi może opuścić początkowe treningi klubu
Hudson-Odoi może opuścić początkowe treningi klubu

Hudson-Odoi może opuścić początkowe treningi klubu

Callum Hudson-Odoi prawdopodobnie opuści początkową fazę treningów Chelsea ze względu na złamanie zasad kwarantanny i aresztowanie podczas tego weekendu.

Skrzydłowy Chelsea został aresztowany w niedzielny poranek, po tym jak kobieta będąca jego gościem poczuła się słabo i zostało wezwane pogotowie.

Anglik został zwolniony z aresztu za kaucją, jednak jego powrót na treningi może się opóźnić. Chelsea musi teraz zadecydować jak długo będzie musiał przebywać w izolacji od pozostałych piłkarzy i sztabu szkoleniowego, nawet jeżeli testy na obecność koronawirusa wykażą negatywny wynik.

Reszta drużyny rozpocznie treningi w środę, jednak zajęcia będą odbywały się w małych grupach do pięciu osób.

Hudson-Odoi złamał zasady kwarantanny i miał kontakt z osobą spoza jego rodziny oraz miejsca zamieszkania, wobec czego pozostanie w izolacji przez najbliższy czas, tak aby całkowicie wykluczyć możliwość ponownego zakażenia.

19-letni piłkarz musi się jednak liczyć z konsekwencjami, prawdopodobnie zostanie ukarany przez swój klub za złamanie zasad kwarantanny. Chelsea nie zamierza jednak komentować doniesień.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW