Hudson-Odoi może opuścić początkowe treningi klubu - Chelsea24News
Hudson-Odoi może opuścić początkowe treningi klubu
Hudson-Odoi może opuścić początkowe treningi klubu

Hudson-Odoi może opuścić początkowe treningi klubu

Callum Hudson-Odoi prawdopodobnie opuści początkową fazę treningów Chelsea ze względu na złamanie zasad kwarantanny i aresztowanie podczas tego weekendu.

Skrzydłowy Chelsea został aresztowany w niedzielny poranek, po tym jak kobieta będąca jego gościem poczuła się słabo i zostało wezwane pogotowie.

Anglik został zwolniony z aresztu za kaucją, jednak jego powrót na treningi może się opóźnić. Chelsea musi teraz zadecydować jak długo będzie musiał przebywać w izolacji od pozostałych piłkarzy i sztabu szkoleniowego, nawet jeżeli testy na obecność koronawirusa wykażą negatywny wynik.

Reszta drużyny rozpocznie treningi w środę, jednak zajęcia będą odbywały się w małych grupach do pięciu osób.

Hudson-Odoi złamał zasady kwarantanny i miał kontakt z osobą spoza jego rodziny oraz miejsca zamieszkania, wobec czego pozostanie w izolacji przez najbliższy czas, tak aby całkowicie wykluczyć możliwość ponownego zakażenia.

19-letni piłkarz musi się jednak liczyć z konsekwencjami, prawdopodobnie zostanie ukarany przez swój klub za złamanie zasad kwarantanny. Chelsea nie zamierza jednak komentować doniesień.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW