Emerson: Mógłbym wrócić do Serie A - Chelsea24News
Emerson: Mógłbym wrócić do Serie A
Emerson: Mógłbym wrócić do Serie A

Emerson: Mógłbym wrócić do Serie A

Emerson udzielił wywiadu, gdzie opowiedział o swoich byłych trenerach oraz o potencjalnym powrocie do Serie A.

– Byłem bardzo szczęśliwy grając w Serie A, Włoch to wspaniała kultura, między innymi dlatego wybrałem reprezentowanie tego kraju.

– Mógłbym wrócić do Serie A, jednak posiadam ważny kontrakt z Chelsea i nie spieszę się z odejściem. To wspaniale być piłkarzem takiego klubu, na początku grałem tam dla Antonio Conte, co pomagało, gdyż łatwiej było porozumieć się z Włochem.

– Potem przyszedł świetny rok z Maurizio Sarrim. Zajęliśmy trzecie miejsce w lidze oraz wygraliśmy Ligę Europy. Nie mogę narzekać!

– Nauczyłem się bardzo dużo od Antonio Conte, to fantastyczny menedżer, jednak patrząc na to ile grałem i jakie wyniki osiągaliśmy myślę że więcej dostałem od Sarriego.

– Frank Lampard jest młodym trenerem, niedawno jeszcze był piłkarzem, on doskonale wie jak rozmawiać z zawodnikami. Jest ogromnym idolem w Chelsea, jestem przekonany, że będzie jeszcze większym idolem jako trener. Jest wspaniałym człowiekiem.

Źródło: Sky Italia 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW