Kante poprosił o zgodę na opuszczenie treningów - Chelsea24News
Kante poprosił o zgodę na opuszczenie treningów
Kante poprosił o zgodę na opuszczenie treningów

Kante poprosił o zgodę na opuszczenie treningów

N’Golo Kante poprosił klub o zgodę na opuszczenie dzisiejszej sesji treningowej. 

Francuz jest pełen obaw co do bezpieczeństwa treningów w obecnej fazie epidemii w Anglii, wobec czego poprosił klub o zgodę na to, aby mógł opuścić najbliższe treningi począwszy od dzisiaj. Klub wydał zgodę na brak Francuza na dzisiejszych zajęciach, nie wiadomo co będzie z kolejnymi dniami.

Kante obawia się, że ewentualne zarażenie koronawirusem mogłoby mieć dla niego poważne konsekwencje. Dwa lata temu brat zawodnika zmarł na atak serca.

W marcu 2018 roku Francuz musiał przejść testy medyczne, ponieważ zemdlał podczas jednego z treningów. Choć badania nie wykazały żadnych wad serca, piłkarz musiał opuścić kilka jednostek treningowych, stąd obawy o obecną sytuację.

Choć niektórzy zawodnicy byli przyłapywani na tym, że łamali zasady izolacji, Kante miał bardzo restrykcyjnie do tego podchodzić, dostosowując się do wszystkich zaleceń rządu oraz Chelsea.

Callum Hudson-Odoi również opuścił dzisiejszy trening, jego przerwa może potrwać kilka dni. Wychowanek Chelsea poczuł się źle i dostał zgodę na kilkudniowy odpoczynek. Nie jest to jednak związane z koronawirusem ani aresztowaniem.

Tammy Abraham również jakiś czas temu wyrażał obawy wobec przyspieszonego powrotu do futbolu.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X