OFICJALNIE: Olivier Giroud z nowym kontraktem - Chelsea24News
OFICJALNIE: Olivier Giroud z nowym kontraktem
OFICJALNIE: Olivier Giroud z nowym kontraktem

OFICJALNIE: Olivier Giroud z nowym kontraktem

Oficjalna strona Chelsea informuje o tym, że kontrakt Oliviera Giroud został rozszerzony o kolejny rok.

Olivier Giroud po podpisaniu kontraktu wypowiedział takie słowa.

– Cieszę się, że mogę kontynuować moją przygodę w Chelsea. Nie mogę doczekać się powrotu do gry oraz czerpania radości z rywalizacji między kolegami z drużyny. Nie mogę doczekać się również założenia ponownie koszulki Chelsea, a zwłaszcza na naszym stadionie Stamford Bridge przed wszystkimi naszymi fanami. Ale oczywiście tylko wtedy kiedy będzie to bezpieczne.

Nową umowę piłkarza skomentowała również Marina Granowskaja.

– Dla klubu to jest jasne, że dalej chcemy mieć Oliviera w naszym zespole. Zwłaszcza, że utrzymuje on równowagę między doświadczeniem z najwyższej półki i młodymi zawodnikami którymi dysponujemy. Zawsze jak był potrzebny to jego postawa była wzorowa. Jest doświadczonym zdobywcą trofeów. Mamy nadzieję, że również pomoże stać się nowemu pokoleniu takim wielkim jakim on jest.

 

Frank Lampard również wypowiedział się na temat Oliviera Giroud.

– Odkąd wróciłem do Chelsea, Olivier udowodnił, że jest to genialny mężczyzna oraz profesjonalista.

– Ma on różne świetne cechy, które pomagają nie tylko na boisku jak i również poza nim, i to nie tylko dzięki talentowi ale również i przykładowi, który daje każdego dnia. Bardzo się cieszę że zostaję on w drużynie na przyszły sezon oraz w tym, że będzie on mógł wnosić doświadczenie to tak młodego zespołu.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW