OFICJALNIE: Willy Caballero z nowym kontraktem - Chelsea24News
OFICJALNIE: Willy Caballero z nowym kontraktem
OFICJALNIE: Willy Caballero z nowym kontraktem

OFICJALNIE: Willy Caballero z nowym kontraktem

Oficjalna strona Chelsea informuje o tym, że kontrakt Willy’ego Caballero został rozszerzony o kolejny rok.

Argentyńczyk związał się z klubem na kolejny sezon już w kwietniu, teraz jednak otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie.

– Jestem zachwycony, to zaszczyt być częścią takiej drużyny jak Chelsea, bycie częścią rodziny Chelsea, jednego z największych historycznie klubów Premier League jest wspaniały.

– To dla każdego trudny czas, dlatego cieszę się że otrzymałem szansę pozostania w klubie na kolejny sezon. Chcę podziękować wszystkim kolegom z drużyny za pomoc, chcę także podziękować menedżerowi i klubowi za przedłużenie tej umowy. Jestem przekonany, że nadal będzie się ode mnie oczekiwało maksimum poświęcania, a ja zamierzam dawać z siebie wszystko – twierdzi zawodnik.

Nową umowę piłkarza skomentowała również Marina Granowskaja.

– Willy udowodnił już, że jest ważną częścią składu, jesteśmy więc zachwyceni tym, że pozostanie z nami na kolejny sezon.

– Przez cały czas czekał cierpliwie na swoje szanse, jednak cały czas był w stanie wnieść coś do drużyny, co zostało zauważone przez klub. Nie możemy doczekać się ponownego obserwowania jak wielki wpływ ma Willy na grupę.

Frank Lampard jest zachwycony pozostaniem bramkarza.

– Wierzę w Willy’ego, on trenuje z ogromnym poświęceniem i profesjonalizmem. Wszedł do pierwszej jedenastki i pokazał ogromną jakość oraz doświadczenie. Jestem zachwycony, że pozostanie z nami na kolejny sezon.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW