Azpilicueta współwłaścicielem zespołu e-sportowego - Chelsea24News
Azpilicueta współwłaścicielem zespołu e-sportowego
Azpilicueta współwłaścicielem zespołu e-sportowego

Azpilicueta współwłaścicielem zespołu e-sportowego

Cesar Azpilicueta wyznał, że jest współwłaścicielem e-sportowej drużyny grającej w FIFĘ. 

Hiszpan dołączył do innych ludzi ze świata piłki nożnej, które otworzyły się na e-sport. Oprócz niego w tej dziedzinie działają już między innymi Ruud Gullit, Mesut Ozil, Gareth Bale czy Antoine Griezmann.

– Nie chciałem inwestować wspólnie z innym piłkarzem, chciałem aby druga strona wiedziała więcej o e-sporcie. To przygoda, która jest pewnym ryzykiem, jak każda inna inwestycja, jednak mamy odpowiedni projekt i ludzi, których chcieliśmy mieć obok siebie.

– Zebraliśmy odpowiednich ludzi, mamy struktury oraz ludzi którzy pracują bardzo ciężko i wykonują masę niewidocznej roboty. Sami zawodnicy czują, że idziemy w jednym kierunku, mamy także osobę która zarządza wszystkim w social media. To coś więcej niż zawodnik siedzący przed telewizorem, próbujący wygrać mecz w grze.

– To dla mnie ważne, aby nasza drużyna cały czas walczyła o wyższe lokaty, musimy się poprawiać z dnia na dzień.

Źródło: ESPN

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW